CF14JB180K
MFR.Part #
CF14JB180K
JLCPCB Part #
C20110787
Description
-55℃~+155℃ -850ppm/℃~0ppm/℃ 180kΩ 250mW Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS