CF12JB2K20
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CF12JB2K20
JLCPCB Part #
C6139769
Package
Plugin,D2.7xL8.5mm
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.2kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS