CF12JB8K20
MFR.Part #
CF12JB8K20
JLCPCB Part #
C7106619
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 8.2kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS