CF12JB820R
MFR.Part #
CF12JB820R
JLCPCB Part #
C5573108
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 820Ω Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS