CF12JB6K20
MFR.Part #
CF12JB6K20
JLCPCB Part #
C5594657
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 6.2kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS