CF12JB16M0
MFR.Part #
CF12JB16M0
JLCPCB Part #
C6139757
Description
-1500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 16MΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS