CF12JB1M80
MFR.Part #
CF12JB1M80
JLCPCB Part #
C7106600
Description
-1500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.8MΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS