CF12JB16K0
MFR.Part #
CF12JB16K0
JLCPCB Part #
C5963950
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 16kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS