CF12JB18M0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CF12JB18M0
JLCPCB Part #
C6139759
Package
Plugin,D2.7xL8.5mm
Description
-1500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 18MΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS