CF12JB15M0
MFR.Part #
CF12JB15M0
JLCPCB Part #
C6148730
Description
-1500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 15MΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS