CF12JA360R
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CF12JA360R
JLCPCB Part #
C3515490
Package
Plugin,D2.7xL8.5mm
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 360Ω 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS