MGM2FT20M0
MFR.Part #
MGM2FT20M0
JLCPCB Part #
C2593916
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-55℃~+175℃ 20MΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS