CF12JA390R
MFR.Part #
CF12JA390R
JLCPCB Part #
C2643174
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 390Ω 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS