CF1JB1M60
MFR.Part #
CF1JB1M60
JLCPCB Part #
C6483291
Description
-1500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.6MΩ 1W Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS