CF12GB33K0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CF12GB33K0
JLCPCB Part #
C5573087
Package
Plugin,D2.7xL8.5mm
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 33kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±2% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS