CF12GB39K0
MFR.Part #
CF12GB39K0
JLCPCB Part #
C7106585
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 39kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±2% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS