CF12JT11K0
MFR.Part #
CF12JT11K0
JLCPCB Part #
C2586196
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 11kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS