CF14GB33K0
MFR.Part #
CF14GB33K0
JLCPCB Part #
C20110784
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 33kΩ Carbon Film Resistor ±2% Plugin,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS