CF12GB33R0
MFR.Part #
CF12GB33R0
JLCPCB Part #
C5594566
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 33Ω 500mW Carbon Film Resistor ±2% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS