CB7JBR680
MFR.Part #
CB7JBR680
JLCPCB Part #
C2645225
Description
-55℃~+275℃ 680mΩ 7W Wirewound Resistor ±5% ±500ppm/℃ 插件,D9.5xL35mm Through Hole Resistors ROHS