CB7JBR560
MFR.Part #
CB7JBR560
JLCPCB Part #
C2645214
Description
-55℃~+275℃ 560mΩ 7W Wirewound Resistor ±5% ±500ppm/℃ 插件,D9.5xL35mm Through Hole Resistors ROHS