RSF1JT110K
MFR.Part #
RSF1JT110K
JLCPCB Part #
C5896466
Description
-55℃~+235℃ 110kΩ 1W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS