CB7JB3R00
MFR.Part #
CB7JB3R00
JLCPCB Part #
C2645177
Description
-55℃~+275℃ 3Ω 7W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL35mm Through Hole Resistors ROHS