CB7JB27R0
MFR.Part #
CB7JB27R0
JLCPCB Part #
C3411275
Description
-55℃~+275℃ 27Ω 7W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL35mm Through Hole Resistors ROHS