WW7JTR500
MFR.Part #
WW7JTR500
JLCPCB Part #
C6002254
Description
-55℃~+350℃ 500mΩ 6.5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% Plugin,D7.9xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS