CB7JB150R
MFR.Part #
CB7JB150R
JLCPCB Part #
C2645185
Description
-55℃~+275℃ 150Ω 7W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL35mm Through Hole Resistors ROHS