CB5JB9R10
MFR.Part #
CB5JB9R10
JLCPCB Part #
C2644670
Description
-55℃~+275℃ 5W 9.1Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL22mm Through Hole Resistors ROHS