CB5JB7R50
MFR.Part #
CB5JB7R50
JLCPCB Part #
C2644522
Description
-55℃~+275℃ 5W 7.5Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL22mm Through Hole Resistors ROHS