CB5JB1R50
MFR.Part #
CB5JB1R50
JLCPCB Part #
C2644640
Description
-55℃~+275℃ 1.5Ω 5W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL22mm Through Hole Resistors ROHS