CB15JB7R50
MFR.Part #
CB15JB7R50
JLCPCB Part #
C3474668
Description
-55℃~+275℃ 15W 7.5Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D13xL48mm Through Hole Resistors ROHS