CB3JBR820
MFR.Part #
CB3JBR820
JLCPCB Part #
C2644575
Description
-55℃~+275℃ 3W 820mΩ Wirewound Resistor ±5% ±500ppm/℃ 插件,D8xL22mm Through Hole Resistors ROHS