CB5JBR820
MFR.Part #
CB5JBR820
JLCPCB Part #
C2644539
Description
-55℃~+275℃ 5W 820mΩ Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL22mm Through Hole Resistors ROHS