TUW3J100E
MFR.Part #
TUW3J100E
JLCPCB Part #
C2646353
Package
Plugin,D8xL22mm
Description
100Ω 3W Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D8xL22mm Through Hole Resistors ROHS