RNCF0805BKT1K62
MFR.Part #
RNCF0805BKT1K62
JLCPCB Part #
C4002984
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS