CB3JBR430
MFR.Part #
CB3JBR430
JLCPCB Part #
C2644561
Description
-55℃~+275℃ 3W 430mΩ Wirewound Resistor ±5% ±500ppm/℃ 插件,D8xL22mm Through Hole Resistors ROHS