CB3JB6R80
MFR.Part #
CB3JB6R80
JLCPCB Part #
C2644586
Description
-55℃~+275℃ 3W 6.8Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D8xL22mm Through Hole Resistors ROHS