CB3JBR240
MFR.Part #
CB3JBR240
JLCPCB Part #
C2644619
Description
-55℃~+275℃ 240mΩ 3W Wirewound Resistor ±5% ±500ppm/℃ 插件,D8xL22mm Through Hole Resistors ROHS