CB3JB18R0
MFR.Part #
CB3JB18R0
JLCPCB Part #
C2644593
Description
-55℃~+275℃ 18Ω 3W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D8xL22mm Through Hole Resistors ROHS