CB5JBR240
MFR.Part #
CB5JBR240
JLCPCB Part #
C2644527
Package
Plugin,D9.5xL22mm
Description
-55℃~+275℃ 240mΩ 5W Wirewound Resistor ±5% ±500ppm/℃ 插件,D9.5xL22mm Through Hole Resistors ROHS