CB3JB1R10
MFR.Part #
CB3JB1R10
JLCPCB Part #
C2644573
Description
-55℃~+275℃ 1.1Ω 3W Wirewound Resistor ±5% ±500ppm/℃ 插件,D8xL22mm Through Hole Resistors ROHS