CB3JB5R10
MFR.Part #
CB3JB5R10
JLCPCB Part #
C2644605
Description
-55℃~+275℃ 3W 5.1Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D8xL22mm Through Hole Resistors ROHS