CB2JBR510
MFR.Part #
CB2JBR510
JLCPCB Part #
C3392289
Description
-55℃~+275℃ 2W 510mΩ Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6.4xL18mm Through Hole Resistors ROHS