CB2JB16R0
MFR.Part #
CB2JB16R0
JLCPCB Part #
C2644479
Description
-55℃~+275℃ 16Ω 2W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6.4xL18mm Through Hole Resistors ROHS