CB2JBR470
MFR.Part #
CB2JBR470
JLCPCB Part #
C2644426
Description
-55℃~+275℃ 2W 470mΩ Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6.4xL18mm Through Hole Resistors ROHS