CB2JB4R70
MFR.Part #
CB2JB4R70
JLCPCB Part #
C2644456
Description
-55℃~+275℃ 2W 4.7Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6.4xL18mm Through Hole Resistors ROHS