CB2JBR430
MFR.Part #
CB2JBR430
JLCPCB Part #
C2644428
Description
-55℃~+275℃ 2W 430mΩ Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6.4xL18mm Through Hole Resistors ROHS