CB2JB3R30
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CB2JB3R30
JLCPCB Part #
C2644460
Package
Plugin,D6.4xL18mm
Description
-55℃~+275℃ 2W 3.3Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6.4xL18mm Through Hole Resistors ROHS