CB2JB4R30
MFR.Part #
CB2JB4R30
JLCPCB Part #
C2644461
Description
-55℃~+275℃ 2W 4.3Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6.4xL18mm Through Hole Resistors ROHS