CB2JB3R90
MFR.Part #
CB2JB3R90
JLCPCB Part #
C3514758
Description
-55℃~+275℃ 2W 3.9Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6.4xL18mm Through Hole Resistors ROHS