CB2JB6R20
MFR.Part #
CB2JB6R20
JLCPCB Part #
C2644413
Description
-55℃~+275℃ 2W 6.2Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6.4xL18mm Through Hole Resistors ROHS